נבחרת בית ירח באתלטיקה- תשע"ח

נבחרת בית ירח השתתפה ביום שלישי 30/1 באליפות מחוז צפון באתלטיקה

נבחרת הבנות הגיעה למקום השלישי בסיכום הכללי
נבחרת הבנים הגיע למקום השני בסיכום הכללי
התלמידות שהשתתפו הן: 
ים כהן
אופיר אסקיו
סיגלית פלוץ
רז זעירא
ניקיטה צרסקי
יובל חכמון
חושן דנור
מעיין שלוה
התלמידים שהשתתפו:
אורי מלכה
שי ג'לריס
אמיר פליצוק
דויד זלטרמן
יונתן פז
רז אמסלם
אביעד פרחי
עוז קול
תום פלס
תמיר מלטר
קורן שחף
דן רז
יהל יצחקי
נטע יבזורי
רופק אסקיו
שקד נחמני
לוטם קלפטר
 
אופק אסקיו מקום ראשון 100מ'
עוז קול מקום ראשון גובה
נטע יבזורי מקום שלישי גובה
אורי מלכה מקום רביעי גובה
דויד זלטרמן מקום שני 1500
שקד נחמני מקום שני הדיפה
בנות שליחים מקום שני
בנים שליחים מקום שלישי
 
כל הכבוד לכל הנבחרת.
גאים בכם.

נבחרת בית ירח בכדורסל- גמר מחוז צפון- תשע"ז

נבחרת בית ירח השתתפה ביום שלישי 30/1 באליפות מחוז צפון באתלטיקה

נבחרת הבנות הגיעה למקום השלישי בסיכום הכללי
נבחרת הבנים הגיע למקום השני בסיכום הכללי
התלמידות שהשתתפו הן: 
ים כהן
אופיר אסקיו
סיגלית פלוץ
רז זעירא
ניקיטה צרסקי
יובל חכמון
חושן דנור
מעיין שלוה
התלמידים שהשתתפו:
אורי מלכה
שי ג'לריס
אמיר פליצוק
דויד זלטרמן
יונתן פז
רז אמסלם
אביעד פרחי
עוז קול
תום פלס
תמיר מלטר
קורן שחף
דן רז
יהל יצחקי
נטע יבזורי
רופק אסקיו
שקד נחמני
לוטם קלפטר
 
אופק אסקיו מקום ראשון 100מ'
עוז קול מקום ראשון גובה
נטע יבזורי מקום שלישי גובה
אורי מלכה מקום רביעי גובה
דויד זלטרמן מקום שני 1500
שקד נחמני מקום שני הדיפה
בנות שליחים מקום שני
בנים שליחים מקום שלישי
 
כל הכבוד לכל הנבחרת.
גאים בכם.

נבחרת הכדורסל של בית ירח- תשע"ז

נבחרת בית ירח השתתפה ביום שלישי 30/1 באליפות מחוז צפון באתלטיקה

נבחרת הבנות הגיעה למקום השלישי בסיכום הכללי
נבחרת הבנים הגיע למקום השני בסיכום הכללי
התלמידות שהשתתפו הן: 
ים כהן
אופיר אסקיו
סיגלית פלוץ
רז זעירא
ניקיטה צרסקי
יובל חכמון
חושן דנור
מעיין שלוה
התלמידים שהשתתפו:
אורי מלכה
שי ג'לריס
אמיר פליצוק
דויד זלטרמן
יונתן פז
רז אמסלם
אביעד פרחי
עוז קול
תום פלס
תמיר מלטר
קורן שחף
דן רז
יהל יצחקי
נטע יבזורי
רופק אסקיו
שקד נחמני
לוטם קלפטר
 
אופק אסקיו מקום ראשון 100מ'
עוז קול מקום ראשון גובה
נטע יבזורי מקום שלישי גובה
אורי מלכה מקום רביעי גובה
דויד זלטרמן מקום שני 1500
שקד נחמני מקום שני הדיפה
בנות שליחים מקום שני
בנים שליחים מקום שלישי
 
כל הכבוד לכל הנבחרת.
גאים בכם.

אלופים באתלטיקה קלה

נבחרת בית ירח השתתפה ביום שלישי 30/1 באליפות מחוז צפון באתלטיקה

נבחרת הבנות הגיעה למקום השלישי בסיכום הכללי
נבחרת הבנים הגיע למקום השני בסיכום הכללי
התלמידות שהשתתפו הן: 
ים כהן
אופיר אסקיו
סיגלית פלוץ
רז זעירא
ניקיטה צרסקי
יובל חכמון
חושן דנור
מעיין שלוה
התלמידים שהשתתפו:
אורי מלכה
שי ג'לריס
אמיר פליצוק
דויד זלטרמן
יונתן פז
רז אמסלם
אביעד פרחי
עוז קול
תום פלס
תמיר מלטר
קורן שחף
דן רז
יהל יצחקי
נטע יבזורי
רופק אסקיו
שקד נחמני
לוטם קלפטר
 
אופק אסקיו מקום ראשון 100מ'
עוז קול מקום ראשון גובה
נטע יבזורי מקום שלישי גובה
אורי מלכה מקום רביעי גובה
דויד זלטרמן מקום שני 1500
שקד נחמני מקום שני הדיפה
בנות שליחים מקום שני
בנים שליחים מקום שלישי
 
כל הכבוד לכל הנבחרת.
גאים בכם.